O firmie

Informacje o nas


O naszej firmie


Tworzymy niebanalne strony www, a także serwisy internetowe, systemy dla firm i sklepy internetowe.

Z naszych usług korzystają zarówno firmy jak i klienci indywidualni. Nasza wszechstronność pozwala nam na stworzenie optymalnego rozwiązania dopasowanego do Państwa potrzeb. Szczególną uwagę przykładamy do połączenia wymogów funkcjonalności oraz łatwej nawigacji, z estetycznym i przejrzystym sposobem prezentowania informacji. Wszelkie powierzone nam zadania projektujemy przy użyciu najnowocześniejszych technologii, gwarantujemy wysoką jakość i niezawodność oferowanych usług.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, rozwiązania przygotowujemy w ścisłej współpracy - tak, by najpełniej odpowiadały na potrzeby i oczekiwania. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji, dlatego stawiamy na partnerstwo i pełną przejrzystość działań.

Działamy na rynku od kilku lat z wieloma naszymi Klientami współpracujemy od początku naszej działalności. Dziękujemy i zapraszamy do powierzania nam kolejnych zadań - zapraszamy do współpracy.

Co możemy Państwu zaoferować?

Oferta Usług


Strony firmowe

Projektowane przez nas strony www cechuje wysoka funkcjonalność oraz estetyka. Strony wykonujemy w oparciu o najnowsze technologie HTML5, CSS3, JQUERY, PHP5, AJAX. Nasze strony są także odpowiednio zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek Internetowych.

Sklepy Internetowe

Sklepy projektujemy w oparciu o najnowsze oprogramowanie PrestaShop. Skrypt ten jest najpopularniejszym obecnie rozwiązaniem e-commerce dla sklepów na świecie. Skrypt ten jest dobrze zoptymalizowany pod kątem SEO oraz przyjazny użytkownikom.

Szablony aukcyjne

Zaprojektowane przez nas szablony cechuje wysoka funkcjonalność połączona z wymogami estetycznymi dla ofert sprzedaży. Starannie przygotowany szablon aukcji eBay umacnia wizerunek Twojej firmy, buduje zaufanie, sprzedaje – wzrost sprzedaży nawet o kilkadziesiąt procent.

Etapy realizacji


Analiza20%
Pomysł & Koncepcja50%
Projektowanie & Kodowanie90%
Wdrożenie i testy100%